Investtech gjr teknisk analyse av alle aksjer for deg! Prv gratis her
Konsistente og objektive analyser styrker dine valg! Bestill abonnement n
Gratis nyhetsbrev p e-mail hver dag fr brs! Gratis analysenytt
Lr om Teknisk Analyse Bestill bok

Forskningsresultater

WebTV uke 39 - 2017 #KINDSDB #BWO #TOP

Web TV+ #KINDSDB #BWO #TOP
Gratis prov på Investtechs aktieanalyser: www...


Les mer

Utvalgte aksjer 25. sep 2017

OSEBX777.920.61%
Statoil159.102.12%
Seadrill3.07-0.32%
Yara364.301.19%
Telenor ASA163.90-0.18%
Subsea 7126.001.69%
DnB160.800.63%
PGS19.523.23%
 


Investeringsanbefalingen(e) er utarbeidet av Investtech.com AS ("Investtech"). Investtech garanterer ikke fullstendigheten eller riktigheten av analysen. Eventuell eksponering i henhold til rdene / signalene som fremkommer i analysene str fullt og helt for investors regning og risiko. Investtech er ikke ansvarlig for noe tap, verken direkte eller indirekte, som oppstr som en flge av bruk av Investtechs analyser. Opplysninger om eventuelle interessekonflikter vil alltid fremg av investeringsanbefalingen. Ytterligere informasjon om Investtechs analyser finnes p www.investtech.com/disclaimer.

Titlex

OK