Investtech.com
Investtech gjr teknisk analyse av alle aksjer for deg! Prv gratis her
Konsistente og objektive analyser styrker dine valg! Bestill abonnement n
Gratis nyhetsbrev p e-mail hver dag fr brs! Gratis analysenytt
Lr om Teknisk Analyse Bestill bok

Norden topp 10 - uke 12

Fredag 24. mars er det fem norske aksjer i Norden topp 10.


Les mer

Utvalgte aksjer 23. mar 2017

OSEBX693.960.06%
Statoil144.80-0.96%
Seadrill11.992.48%
Yara326.300.99%
Telenor144.400.98%
Subsea 7133.001.99%
DnB137.00-0.29%
PGS22.180.64%
 


Investeringsanbefalingen(e) er utarbeidet av Investtech.com AS ("Investtech"). Investtech garanterer ikke fullstendigheten eller riktigheten av analysen. Eventuell eksponering i henhold til rdene / signalene som fremkommer i analysene str fullt og helt for investors regning og risiko. Investtech er ikke ansvarlig for noe tap, verken direkte eller indirekte, som oppstr som en flge av bruk av Investtechs analyser. Opplysninger om eventuelle interessekonflikter vil alltid fremg av investeringsanbefalingen. Ytterligere informasjon om Investtechs analyser finnes p www.investtech.com/disclaimer.

Titlex

OK