Investtech.com
Investtech gjr teknisk analyse av alle aksjer for deg! Prv gratis her
Konsistente og objektive analyser styrker dine valg! Bestill abonnement n
Gratis nyhetsbrev p e-mail hver dag fr brs! Gratis analysenytt
Lr om Teknisk Analyse Bestill bok

Webinar: Ukens aksjetips

Forskningssjef Geir Linløkken presenterer ukens aksjetips fredag kl. 08.40.


Logg inn og meld deg på her >>

Utvalgte aksjer 19. jan 2017

OSEBX698.780.80%
Statoil159.30-0.19%
Seadrill27.06-1.71%
Yara346.800.55%
Telenor131.80-0.38%
Subsea 7107.300.66%
DnB135.501.19%
PGS29.502.43%
 


Investeringsanbefalingen(e) er utarbeidet av Investtech.com AS ("Investtech"). Investtech garanterer ikke fullstendigheten eller riktigheten av analysen. Eventuell eksponering i henhold til rdene / signalene som fremkommer i analysene str fullt og helt for investors regning og risiko. Investtech er ikke ansvarlig for noe tap, verken direkte eller indirekte, som oppstr som en flge av bruk av Investtechs analyser. Opplysninger om eventuelle interessekonflikter vil alltid fremg av investeringsanbefalingen. Ytterligere informasjon om Investtechs analyser finnes p www.investtech.com/disclaimer.

Titlex

OK