Investtech gjr teknisk analyse av alle aksjer for deg! Prv gratis her
Konsistente og objektive analyser styrker dine valg! Bestill abonnement n
Gratis nyhetsbrev p e-mail hver dag fr brs! Gratis analysenytt
Lr om Teknisk Analyse Bestill bok

Forskningsresultater

Investorkveld i Bergen onsdag 22. november

Bli med på Investorkveld med Investtech og CMC Markets onsdag 22. november!


Meld deg på her!

Utvalgte aksjer 17. nov 2017

OSEBX796.14-0.76%
Statoil164.000.00%
Seadrill2.51-3.83%
Yara374.70-1.06%
Telenor ASA179.40-0.88%
Subsea 7120.500.42%
DnB152.30-0.98%
PGS12.02-2.83%
 


Investeringsanbefalingen(e) er utarbeidet av Investtech.com AS ("Investtech"). Investtech garanterer ikke fullstendigheten eller riktigheten av analysen. Eventuell eksponering i henhold til rdene / signalene som fremkommer i analysene str fullt og helt for investors regning og risiko. Investtech er ikke ansvarlig for noe tap, verken direkte eller indirekte, som oppstr som en flge av bruk av Investtechs analyser. Opplysninger om eventuelle interessekonflikter vil alltid fremg av investeringsanbefalingen. Ytterligere informasjon om Investtechs analyser finnes p www.investtech.com/disclaimer.

Titlex

OK